Бронзові переможці етапу України з біатлону
- 25 трав.
- Читати 1 хв
З 22 по 24 травня у місті Володимир Волинської області проходив Всеукраїнський турнір з літнього біатлону (кросового біатлону) серед учнів та учениць, присвячений Міжнародному дню біатлону.
Команда Гімназії №27 гідно представила Дніпропетровську область та продемонструвала високий рівень підготовки, силу характеру й справжній командний дух.
У напруженій боротьбі серед найсильніших команд України наші спортсмени вибороли почесне ІІІ місце та стали бронзовими призерами турніру!
Це досягнення — результат щоденної праці, витримки, наполегливості та великого бажання перемагати. Ми щиро пишаємося нашими учнями, які вкотре довели, що Гімназія №27 — серед кращих!
Окрема подяка тренерам команди — Пастернак Любові та Маслєнікову Роману — за професійну підготовку, підтримку та мотивацію спортсменів.
Вітаємо команду з чудовим результатом та бажаємо нових перемог, влучних пострілів і підкорення нових спортивних вершин!





















Коментарі