з 02.11.2020р. запроваджуємо змішане навчанняІнформаційний лист щодо навчання після осінніх канікул 2020-2021 н.р.

Шановні батьки учнів!

У відповідності до рішення колегії з питань освіти департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради від 27.10.2020 , рішення педагогічної ради від 30.10.2020 у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в м. Кам’янське в гімназії N27 з 02.11.2020 запроваджується змішана форма навчання.

Це означає, що частину часу діти будуть навчатися в школі (очне навчання), частину часу вчитимуться вдома, використовуючи матеріали та завдання надіслані вчителями (навчання з використанням дистанційних технологій).

Кожен навчальний заклад, вибудовуючи свою модель змішаного навчання, враховував як можливості закладу, так освітні потреби учнів. Враховували це і ми, проте вагомо вплинули на обрання моделі змішаного навчання нашим закладом наступні чинники:

-педагогічне навантаження вчителів, яке потрібно було врахувати та створити розклад занять так, щоб не перевищувати кількість годин у вчителів, які були закладені в вересні державою в оплату праці;

-мала площа приміщень та їх недостатня кількість - це означає, треба врахувати санітарні норми при розміщенні учнів в класних кімнатах під час помаранчевого рівня епідеміологічної небезпеки;

-наявність сумісників серед педагогічного персоналу, що ускладнює значне переформування розкладу занять;

-потужність столової закладу та можливість забезпечення харчування учнів протягом дня, з врахуванням санітарних норм під час адаптивного карантину.

В чому особливості моделі форми змішаного навчання нашої школи:

1 клас. Враховано, що діти ще вивчають літери та написання літер, тільки почали здобувати математичні знання. Робити тривалі перерви в очному навчанні для 1 класу небажано. Тому учні першого класу навчатимуться очно три тижні в режимі двох змін кожного дня (матимуть по 3 уроки в кожній групі щодня з базових предметів). Четвертий тиждень учні першого класу працюють вдома, виконуючи завдання з мистецтва, дизайну і технологій, тощо. Розклад занять буде передано класним керівником в групу батьків 1 класу.

2-4 класи та 5-9 класи працюватимуть в режимі: один тиждень- очне навчання, один - з використанням дистанційних технологій (для кожної з груп учнів класу по черзі):


Прохання до батьків:


-постарайтеся організувати для дітей вдома умови, сприятливі до навчальної діяльності;

-після отримання кодів доступу для реєстрації на предметні курси Google Classroom, проконтролюйте реєстрацію своєї дитини або допоможіть їй зареєструватися, щоб своєчасно розпочати навчання;

- привчайте дитину до режиму роботи (класні керівники в групах батьків учнів перешлють розклад занять для обох груп класу на два тижні.Зверніть увагу, що для організації роботи учня в формі дистанційного навчання (вдома) наведено орієнтовний розклад на кожен день. Проте кожна дитина має свої особливості. Встигає дитина працювати швидше - добре! Але краще рівномірно та поступово опрацьовувати матеріал);

- не намагайтеся виконувати домашню роботу замість дитини. Користь буде від процесу навчання, якщо дитина виконає роботу сама, навіть, якщо зробить це з помилками. Вчитель перевірить і підкаже учневі, на що звернути увагу – це вже робота вчителя. Ваше завдання - організувати робоче місце дитини та налаштувати дитину на роботу.

Карантин заважає працювати всім. Впливає на якість освіти. В кожної родини може бути своє бачення, як слід навчати дітей. Проте ми зможемо пройти цей непростий період карантину забезпечуючи належну освіту дітей, якщо будемо співпрацювати однією командою.
Адміністрація гімназії N27