top of page

Міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури

24 вересня 2020 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу в с.Судівка, Петриківського району відбувся семінар-практикум для вчителів фізкультури закладів освіти міста, організований департаментом з гуманітарних питань та комунальним закладом «Гімназія №27» Кам’янської міської ради.

В теоретичному блоці методист методичного кабінету ДзГП Фіалко В.В. ознайомила з планом роботи та актуальністю теми семінару: «Кращі практики освітян-фізкультурників - крок до якісної освіти». Директор гімназії №27 Маслєніков Р.В. презентував діяльність навчального закладу з реалізації ключових компетентностей в процесі фізичного виховання в рамках концепції Нової української школи.

Практичний блок реалізовано шляхом проведення вчителями гімназії №27 майстер-класу: «Формування предметних компетентностей ігровими та змагальними методами на уроках фізичної культури». Учасники семінару, об’єднані в п’ять команд для проходження ігрових станцій, змагаючись, опрацювали методи формування ключових предметних компетентностей. На станції «Ранкова зустріч» наведено приклад формування компетентностей: спілкування державною мовою, обізнаність та самовираження у сфері культури (ведуча: Пастернак Л.С.). Станція «Фітбол+» ознайомила учасників з використанням математичних методів під час занять фізичною культурою (ведучий: Шахов І.О.). Змагання на станції «Rebus» (ведуча: Курносова О.З.) залишили багато вражень щодо засобів формування іншомовної компетентності: учасники семінару демонстрували спритність і ерудованість, вміння застосувати термінологію англомовного походження. Завдання станції «Естафетна» (ведуча: Котенко Т.Г.) були спрямовані на розвиток соціальної та громадянської компетентностей, ініціативності та підприємливості. На станції «Ментальний тренінг» (ведуча: Турчин О.А.) учасники ознайомилися з психологічними аспектами командоутворення, способами розпізнання емоційного стану.

По завершенню семінару (на аналітичному блоці) учасники семінару-практикуму відзначили високий рівень проведених заходів.

Comments


bottom of page