top of page

Чума ХХI-го століття


Кожній людині надається з народження найбільший дар – життя. Чим вимірюється якість життя? Безумовно це симбіоз багатьох факторі і найголовнішим – ЗДОРОВЬЯ!

1 грудня у всьому світі говорять про чуму, яка не обирає за віком, статтю, соціальним положенням. Ім’я їй СНІД – вона відносно нова. 5 червня 1981 Американський Центр контролю над захворюваннями зареєстрував цю хворобу - Синдром Набутого Імунодефіциту.

Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна акція в цій області не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана навесні 1991 року. Перша червона стрічка завоювала величезну популярність. Червоні стрічки все частіше з'являлися на одворотах піджаків, полях капелюхів - скрізь, де тільки можна приколоти англійську шпильку. За наступні кілька років, стрічки стали частиною дресс-коду на таких відомих церемоніях, як Тоні, Оскарі і Еммі та інші.

СЗШ №27 не залишається байдужою до проблеми тисяч людей, саме сьогодні 1-го грудня учнівський і педагогічний колективи школи поблизу серця носили червону стрічку в знак толерантності до ВІЛ позитивних людей й Всесвітнього дня боротьби із ВІЛ/СНІДом.

В цей день пройшов ряд заходів для батьків та старшокласників направлених на профілактику захворювання.

bottom of page