top of page

День Збройних сил України

Коли говорять про українське військо, багато людей в першу чергу згадують запорізьких козаків, які прославилися як сміливі, відважні і браві воїни. Вони могли виступити проти всіх. І навіть якщо перемога була далеко не гарантована, то козаки вступали в бій.

Однак зараз, коли мова йдеться про українських воїнів, люди все частіше думають про сучасних збройних силах України. І це не дивно, адже вони змогли себе проявити.

Свято Збройних Сил України з'явилося не відразу після створення української армії. Тобто, пройшло два роки до того дня, коли був підписаний відповідний указ про встановлення цього професійного свята. Цей указ був підписаний в той же день, коли був прийняти закон «Про ЗС України».

6 грудня учні СЗШ №27 відзначили цей день інтелектуально-спортивним заходом. Змагаючись між собою команди «Альбатрос» та «Червоні вітрила» проявили себе справжніми захисниками своєї країни в різноманітних конкурсах: візитка, інтелектуальний, загадковий, конкурсі на самого кмітливого. В запеклій боротьбі перемогу отримала команда «Червоні вітрила».

Наприкінці свята дівчата подарували хлопцям солодкі подарунки й побажали бути справжніми захисниками своєї країни.

bottom of page