top of page

Перше вересня

Знову осінній ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр розквітають вулиці Романкова. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Для СЗШ №27 – подвійне свято: саме 1 вересня 1912 року школа радісно відчинила свої двері для юних мешканців Романкова.

Ювілей – це завжди підсумок прожитих років, здійснених подій. А школі №27 дійсно є що згадати. За 105 років вона бачила чимало: пережила 2 війни, на її очах складалися людські долі, і сьогодні вже праправнуки її перших учнів ходять до школи.

Привітати зі святом прийшли почесні гості: депутат Кам’янської міської ради Левченко Т.В., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань Долина Л.М. Було сказано багато добрих слів, побажань миру та процвітання колективу; подяками департаменту з гуманітарних питань нагороджені вчителі-ветерани Сотник О.В., Сторожко С.В.

Свято не лише пригадало історію заснування та становлення школи, її відродження, а також об’єднало в дружньому колі мешканців мікрорайону…

Лунай, дзвонику, веди наших першокласників до відкриттів і нових звершень.

bottom of page