top of page

Загальношкільні батьківські збори


Комунікація з батьківською громадськістю є ключовим навиком педагога. Тільки спільними зусиллями з батьками ми можемо ефективно виховувати молодь – майбутнє сильної, незалежної, економічно розвиненої України.

14 вересня в школі пройшли загальношкільні батьківські збори на яких директор школи Роман Масленіков у доповіді розкрив актуальні питання сьогодення, дав звіт про придбання, прибуткування матеріалів та послуг. Заступник директора Ольвія Белуха акцентувала увагу про навчальні плани 2016-2017 н.р. В свою чергу практичний психолог Ольга Турчин виступила з темою « 12 порад для вдалої адаптації дітей після канікул». Практичні лайфхаки допоможуть в майбутньому мінімізувати стрес, стабілізувати емоційний стан дитини.

На завершення заходу громадськість могла скористатись «Вільним мікрофоном» та задати хвилюючі запитання адміністрації.

Комунікація з батьківською громадськістю є ключовим навиком педагога. Тільки спільними зусиллями з батьками ми можемо ефективно виховувати молодь – майбутнє сильної, незалежної, економічно розвиненої України.  14 вересня в школі пройшли загальношкільні батьківські збори на яких директор школи Роман Масленіков у доповіді розкрив актуальні питання сьогодення, дав звіт про придбання, прибуткування матеріалів та послуг. Заступник директора Ольвія Белуха акцентувала увагу про навчальні плани 2016-2017 н.р. В свою чергу практичний психолог Ольга Турчин виступила з темою « 12 порад для вдалої адаптації дітей після канікул». Практичні лайфхаки допоможуть в майбутньому мінімізувати стрес, стабілізувати емоційний стан дитини.  На завершення заходу громадськість могла скористатись «Вільним мікрофоном» та задати хвилюючі запитання адміністрації.

bottom of page