top of page

Перекрасне, світле почуття для двох

Трішки історії свята

Багато століть тому давньоримським воїнам закон не дозволяв одружуватися, поки вони перебували на службі (а служба тривала 25 років!), І тим більше освячувати його в церкві. Святий Валентин, пастир і духівник воїнів, потайки благословляв люблячі серця і, незважаючи на заборону, освячував відносини церковним обрядом. Непокірного священика видали. Він був страчений 14 лютого. З тих пір цей день святкується як день закоханих.

Неодмінним атрибутом урочистостей з нагоди Дня святого Валентина є валентинка - послання, яке посилають коханій людині. Однією з перших валентинок була картка, надіслана в 1415 році Чарльзом, герцога Орлеанського, своїй дружині з в'язниці Тауер, де він був в ув'язненні. Картка до сих пір зберігається в Британському музеї.

У 16 столітті картки-листівки стали популярними і більш декоративно оформленими. У 1797 році в Англії було відомо "Керівництво для молодої людини по написанню валентинок", яке містило безліч віршиків і присвят для тих, хто сам не міг придумати нічого путнього.

Чи не втрачаєте той день, коли можна передати свої почуття, свої зізнання коханій людині і просто тим людям, які люблять вас більше ніж будь-хто ... Природно ви вже здогадалися, це наші батьки, мами, тата, дідуся, бабусі, сестрички, братики.

Про заходи в школі

Школа не залишається байдужою до першого и такого світлого почуття – кохання. З цієї нагоди в закладі пройшли ряд заходів, які пронизані романтикою та любов’ю. Зранку учнів зустрічали янголи-амури, на кожній перерві можна було зіграти в вікторини та прийняти участь у конкурсах. Ми пишаємося своєю історією, намагаємося зберегти багаторічні традиції, так і в цей святковий день працювала така вже звична "пошта кохання" де всі бажаючі могли відправити зворушливого листа або зізнатися в своїй симпатії. На завершення урочистостей була дискотека.

bottom of page