Сьогодні до Дитячого екологічного центру завітали юні любителі природи учні 2 - Б класу. Екскурсоводи ознайомлюють відвідувачів із заповідними об’єктами краю, з дивовижним світом рослин і тварин. В залі представлені колекції метеликів, опудала птахів та ссавців, гербарії водоростей та наземних рослин. Тут можна побачити закам’янілі кістки мамонта, бізона, шляхетного оленя. Дякуємо екскурсоводу за пізнавальну і веселу екскурсію!
![](https://static.wixstatic.com/media/b29cb6_391c53fd80d34167ba7d2cd2b22bd063~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b29cb6_391c53fd80d34167ba7d2cd2b22bd063~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/b29cb6_d81ffeca966a4df5ae9462e8d8154609~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b29cb6_d81ffeca966a4df5ae9462e8d8154609~mv2.jpg)