top of page

УВАГА! ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КАРАНТИН 12.03.2020-03.04.2020


Шановні відвідувачі сайту, під час карантину заборонено будь-які очні форми організації освітнього процесу. Натомість, згідно рекомендацій МОН України в закладах освіти запроваджується навчання учнів з використанням дистанційних технологій.

Вчителями закладу розроблено окремі варіанти роботи з учнями, що враховують вікові особливості учнів, неоднорідність технічного забезпечення учнів (наявність комп’ютера, інтернет зв’язку тощо), рівень володіння технічними засобами та вміння користуватися комп’ютерними програмами.

Теми, які учні опрацьовують, та завдання на період карантину разом з рекомендаціями вчителів надіслані учням, батькам учнів класними керівниками.

Шановні батьки!

Від організації умов навчання Вашої дитини вдома залежить рівень знань, з яким учень прийде в школу після закінчення карантину.

По можливості використовуйте рекомендовані вчителями ссилки на інтернет –ресурси або відео-записи з роз’ясненням нових тем або дистанційні платформи.

При відсутності технічного забезпечення учня вдома організовуйте систематичне виконання Вашою дитиною завдань за підручником (завдання надані вчителями).

Під час карантину, щоб контролювати процес навчання, учням будуть надсилатися тести з вивчених тем. Після закінчення карантину здійснюватиметься перевірка виконаних учнем письмових завдань.

Підтримуйте з вчителями та класними керівниками зворотній зв'язок у зручному для Вас та запропонованому вчителем режимі (слідкуйте за інформацію, надісланою класними керівниками щодо організації навчання під час карантину). Це може бути зв’язок в телефонному режимі, через Вайбер, через електронну пошту, через запропоновані вчителями дистанційні платформи.

АДМІНІСТРАЦІЯ ГІМНАЗІЇ №27


bottom of page