top of page

"Розширення освіти в умовах надзвичайних ситуацій"
У сучасному світі, коли надзвичайні ситуації можуть статися в будь-який момент, актуальність навчання педагогічних працівників на вищому рівні надзвичайно важлива. Сьогодні ми хочемо висловити подяку Фонду "За майбутнє України" за їхню чудову ініціативу та надане обладнання для навчального процесу. Особливу увагу ми акцентуємо на значенні емоційної підготовки дітей. Саме ця складова допоможе нашим вчителям створювати найкращі умови для розвитку молодого покоління в будь-яких обставинах. Також, важливо відзначити наших талановитих тренерів, Анастасію та Аліну, які допомагають нам засвоювати ці важливі навички. Разом ми будуємо майбутнє, де освіта і знання завжди першочергові!

photo_5210984808811975619_y.jpg

Гімназія №27: Освітній простір для дітей і переміщених осіб в умовах військового стану в Україні"
Україна продовжує долати складні випробування в умовах військового конфлікту, який вимагає великих зусиль і звернення уваги до різних аспектів суспільного життя. Однією з найважливіших сфер, яка потребує підтримки, є освіта дітей та переміщених внутрішніх осіб. У цьому контексті, гімназія №27 відіграє надзвичайно важливу роль, запроваджуючи освітній простір, спрямований на забезпечення дітей відповідними можливостями для навчання та розвитку. Завдяки ініціативі керівництва гімназії та підтримці педагогічних працівників, освітній простір гімназії №27 став важливим місцем для навчання та розвитку дітей, особливо тих, хто постраждав внаслідок війни або був змушений покинути своє рідне місце проживання через військові дії. Цей проект відображає важливість освіти в будь-який період, але особливо в умовах військового стану, коли діти зазнають стресу та нестабільності. Важливим аспектом освітнього простору є його гнучкість і можливість адаптації до потреб різних груп дітей. Доцільною є інтеграція програми психологічної підтримки та реабілітації, оскільки багато дітей, які дісталися в гімназію №27, можуть потребувати спеціальної уваги після пережитих травм та стресів. Саме педагогічні працівники грають ключову роль у цьому процесі, допомагаючи дітям адаптуватися до нових умов, створюючи підтримуюче навчальне середовище та надаючи необхідну підтримку у навчанні та особистісному розвитку. Важливою перевагою цього освітнього проекту є відкритість та співпраця з громадськими організаціями, державними структурами і місцевою громадою. Це дозволяє гармонійно поєднувати зусилля для забезпечення доступу до якісної освіти для всіх дітей, незалежно від їхнього походження або статусу. Завдяки освітньому простору в гімназії №27, діти та переміщені особи отримують можливість не тільки здобувати знання, а й відновлювати своє довір'я до світу та майбутнього. Цей проект служить прикладом того, як освіта може впливати на позитивні зміни в житті дітей та допомагати їм подолати виклики, пов'язані з військовим станом. Важливо підтримувати і розширювати подібні ініціативи, як освітній простір у гімназії №27, для забезпечення майбутнього України, де всі діти мають можливість отримати якісну освіту та розвивати свій потенціал, незалежно від обставин.

photo_5211180294248453098_y.jpg
photo_5211180294248453102_y.jpg

"Надолуження освітніх втрат в гімназії №27: Ключ до майбутнього в умовах військового стану в Україні" Україна переживає важкі часи через військовий конфлікт на сході країни. Один із найбільш вразливих сегментів нашого суспільства – це освіта. Гімназія №27 взяла на себе місію надолуження освітніх втрат, спричинених війною, і ця ініціатива має величезне значення для майбутнього дітей та молоді в умовах військового стану. Важко переоцінити вплив військового конфлікту на освіту в Україні. Багато шкіл були зруйновані, навчальні заклади стали переповненими через прибуття переміщених осіб, а діти втратили можливість навчатися у стабільних умовах. Гімназія №27 розпізнала необхідність надолужити ці втрати і створила освітній простір, який став важливим рушійним механізмом у цьому процесі. Однією з ключових переваг цієї ініціативи є відновлення звичного ритму життя для дітей, які пережили травми внаслідок війни або були змушені залишити свої домівки. Освітній процес допомагає їм знову відчути себе частиною суспільства, розвивати навички та вірити у свої можливості. Педагогічні працівники гімназії №27 відіграють надзвичайно важливу роль у надолуженні освітніх втрат. Вони працюють не лише над засвоєнням навчального матеріалу, а й над створенням підтримуючого середовища для дітей, які потребують особливої уваги. Це вимагає психологічної підтримки, індивідуального підходу та розуміння потреб кожного учня. Надолуження освітніх втрат не тільки відновлює навчальні можливості дітей, але й сприяє зміцненню соціального капіталу країни. Кожен дитячий ум - це інвестиція в майбутнє України, і саме тому ця ініціатива є настільки важливою в умовах військового стану. Україна стоїть перед великими викликами, і одним із способів подолати ці виклики є інвестування у молодь та освіту. Гімназія №27 - це приклад того, як педагогічні працівники та громадські діячі можуть об'єднати зусилля, щоб надати дітям можливість зрости в освічених та ефективних громадян України, незважаючи на труднощі військового конфлікту.

photo_5211180294248453104_y.jpg
photo_5440617936827041959_y.jpg

"Вчителі гімназії №27 проходять навчання з технік емоційної розгрузки завдяки благодійному фонду «За майбутнє України»" У сучасному світі, де педагогічна робота вимагає від вчителів не лише передачі знань, але і розвитку емоційного інтелекту, ініціативи, спрямовані на покращення педагогічної практики, є особливо важливими. Однією з таких ініціатив є навчання вчителів технікам емоційної розгрузки, яке отримали педагоги гімназії №27 завдяки підтримці благодійного фонду «За майбутнє України». Психологічний комфорт та психічне здоров'я вчителів завжди були важливими аспектами освітнього процесу. Адже від них залежить не лише передача інформації, а й формування особистості учня, його емоційний стан і готовність до навчання. Відомо, що вчителі, які вміють керувати своїми емоціями та реагувати на емоційний стан учнів, досягають кращих результатів у роботі. Благодійний фонд «За майбутнє України» завжди підтримував ініціативи, спрямовані на покращення якості освіти в Україні. У цьому контексті, фонд організував навчання для вчителів гімназії №27 з технікам емоційної розгрузки. Ця ініціатива дозволила вчителям здобути нові знання і навички, які стануть у нагоді у повсякденній роботі зі школярами. Техніки емоційної розгрузки надають вчителям можливість краще розуміти і керувати своїми власними емоціями, а також допомагають створити сприятливу атмосферу в класі. Вони включають в себе методи релаксації, конфліктології та способи підвищення емоційної грамотності. Ці знання допомагають вчителям легше реагувати на стресові ситуації та вирішувати конфлікти, що можуть виникнути в процесі навчання. Не менш важливою є можливість вчителів створювати сприятливу емоційну атмосферу в класі. За допомогою технік емоційної розгрузки вони можуть сприяти підвищенню мотивації учнів, підтримувати їх важливими моментами та розвивати емпатію. Освітній простір гімназії №27 став більш емоційно насиченим завдяки навчанню вчителів цим важливим навичкам. Дякуємо благодійному фонду «За майбутнє України» за таку чудову ініціативу, яка допомогла покращити якість освіти та підвищити професійний рівень педагогів. Результати цього проекту вже помітні в педагогічній роботі та стосунках між вчителями та учнями. Техніки емоційної розгрузки стали невід'ємною частиною професійного розвитку вчителів і сприяють зміцненню освітньої системи України. Дякуємо за увагу та підтримку цієї важливої ініціативи!

bottom of page